Yeni Nesil V/Max Eurodizel

Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen teknik düzenlemelere uygun olmak zorundadır. Bu kapsamda yakıt türüne göre hepsi araçlarda güvenle kullanılabilirler. Farklılaştırılmış ürünler ile diğerleri arasında kalite vb. düzenlenmiş özellikler bakımından otomobil, otobüs, kamyon, tır, traktör vb. araç türüne göre sınırlayıcı ayrımlar bulunmamaktadır.


En yeni ve en üstün teknoloji Petrol Ofisi’nde
 

Petrol Ofisi olarak sektöre yenilikçi yaklaşımımız ve Türkiye için en gelişmiş akaryakıtları müşterilerimizin beklentilerine uygun olarak sunma isteğimizin bir parçası olarak akaryakıt katkılarında 1 numaralı firma olan Afton Chemical ile Ar-Ge ortaklığı yapmaktayız.

Bu ortak çalışma neticesinde dünya çapında ispatlanmış, akaryakıtta son teknoloji ile Petrol Ofisi`ne özel olarak geliştirilen dizel yakıtları, saha, motor ve şasi dinamometre testleri ile büyük otomotiv firmaları, bağımsız test merkezleri ve bağımsız teknolojik araştırma kurumları ile birlikte test edilip onaylanmıştır.

» 100 lt’de 4 lt’ye Varan Yakıt Ekonomisi

Petrol Ofisi tarafından gelistirilen dizel ürünlerin performansı katkısız yakıtlar ve katkılı yakıtlar karşılaştırılarak ortaya konmuştur. Katkılı yakıtın, yakıt tuketimi uzerine etkisi büyük bir otomotiv firması ve bağımsız teknolojik araştırma kurumu ile yapılan proje ile belirlenmiştir. Bu amacla proje kapsamında, saha ve şasi dinamometre testleri yapılmıştır. Projede büyük bir otomotiv firmasına ait araclar, saha testlerinin gerceklestirildiği test parkurlarında katkılı ve katkısız yakıtlar ile 50,000 kilometrenin üzerinde teste tabi tutulmuştur. Test araclarına yakıt tuketimi olcum cihazları yerlestirilerek anlık yakıt tuketim değerleri olculmustur.

Can Sarp Petrol A.Ş © 2022
Altyapı: Yasarlar Bilisim__Google__Ankara Oto Sanayi Sitesi